Handsaeme Machinery opent de deuren tijdens Open Bedrijvendag. Op zondag 4 oktober opent Handsaeme Machinery officieel zijn nieuwe productiesite Handsaeme². Tijdens de opening krijgen bezoekers en pers een inkijk in de technologieën die vandaag de machinebouw vormgeven.
Zo zijn er demonstraties met KUKA-robots, een zelfrijdend voertuig (AMR), live 3D-printing in metaal en kunststof en diverse automatiseringstoepassingen.
Handsaeme Machinery is al 90+ jaar actief. Die negentig jaar ervaring vormt vandaag de basis voor robots, 3D-printing en slimme productietechnologie.
Met de officiële opening van haar nieuwe gebouw Handsaeme² op zondag 4 oktober 2026, tijdens de VOKA Open Bedrijvendag, zet Izegemse machinebouwer Handsaeme Machinery een investering in de kijker die de manier waarop het bedrijf werkt fundamenteel verandert.
Verder worden cruciale stappen gezet in interne services zoals lassen, buigen, lasersnijden, draaien, lakken en 3D printen. Productielijnen van 80 meter lang en 13 meter breed kunnen voorgeassembleerd uitgetest worden. De nieuwe extra hall is goed voor 5000 m² extra ruimte en dient als investering om de derde generatie van de machinebouwer te consolideren.










