Howest wil u graag inspireren op het gebied van digitale transformatie.
Howest neemt op 9 oktober deel aan ABISS, dé Summit voor industriële digitale transformatie in Kortrijk Xpo.
Op de Howest stand zullen experts zorgen voor informatie en inspiratie over IT en OT security, NIS2 en CyFun, Incident Monitoring en Reporting, en de nieuwe inzichten uit het ICIL4 project.
In dit ICIL4 project bouwen we samen met de Industrial Systems Engineering groep van UGent een demonstrator met PLCs, switches, firewalls, HMIs, … die je vindt in een typisch Vlaams productiebedrijf.
'We brengen de IT/OT security kwetsbaarheden in kaart, evalueren oplossingen, onderzoeken hoe dit past in de belangrijke NIS2 regelgeving, en brengen die kennis over naar geinteresseerde bedrijven. Is uw bedrijf ook geinteresseerd, neem dan gerust contact met ons op', klinkt het bij de Howest experts.
Kom de Howest stand bezoeken op ABISS stand 25 in Kortrijk Xpo op 9 oktober!










