Selecteer de taal

  • facebook logo
  • linkedin logo
  • twitter logo

SMC introduceert aparte controller voor ionizer.

De compacte IZT-serie ionizer is uitgebreid met een aparte controller voor de staaf- en mondstukversies.

De IZT-serie is leverbaar in vier modellen: 40/41/42/43. Ze voorkomen elektrostatische storingen van elektrische onderdelen, waardoor productieprocessen veiliger zijn. Zo worden productiefouten en kosten als gevolg van ondeugdelijke producten verminderd.

Zowel de staaf- als mondstukversies zijn ‘stand-alone’ apparaten die in kleine ruimten kunnen worden gemonteerd. Maximaal vier ionizers kunnen op één controller worden aangesloten. Daardoor zijn de ionizers eenvoudig te controleren en af te stellen. Bovendien is er minder ruimte nodig voor de controller en is de installatietijd beperkt.

De werking van de ionisator wordt effectief gecontroleerd door de detectie- en onderhoudsfuncties en is zichtbaar op het LED-display. Dit vergroot de efficiëntie, omdat elke verontreiniging van de emitter kan worden opgespoord. Omdat de ionen door perslucht worden afgevoerd, neemt de elektrostatische verwijderingsafstand toe. Hierdoor verbeteren zowel de productiesnelheid als de output. Ionizers van SMC zijn geschikt voor diverse productiesectoren, waaronder semicon, hoogwaardige folies en mondkapjes.

De IZT-modellen zijn verkrijgbaar met twee typen onderhoudsarme elektrodecartridges: energiebesparend en hoge snelheid. Dit biedt extra flexibiliteit en keuze bij verschillende toepassingen. Beide typen zijn uitneembaar en vervangbaar voor onderhoud. De staafversie is flexibel in gebruik, met variaties in staaflengte (160 tot 2.500 mm) en luchttoevoer (van rechts, links of beide zijden). De veelzijdigheid bewijst zich ook door de keuze uit beugels, zowel voor de staaf- als de mondstukversie.

Meer informatie over de IZT-serie in de SMC productcatalogus.

 

 

Inschrijven nieuwsbrief

faulhaber banner humanoidrobotics 600x500px nl

AMB2026 JUNI Banner Stat 350x640px EN

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

Content Partners

logoIMmetrand

InduMotion vzw is de Belgische vereniging van fabrikanten, invoerders en verdelers van diensten en materiaal voor industriële automatisering.

 

 

 

Partners

 

ledenjuli2026.png