Selecteer de taal

  • facebook logo
  • linkedin logo
  • twitter logo

WEG, fabrikant van motor- en aandrijftechnologie, breidt zijn CFW500-reeks van frequentieomvormers (VSD, variable speed drive) uit.

Hiermee wordt het de gebruikers van een groot aantal toepassingen met hoge vermogens mogelijk gemaakt het energierendement te verhogen. De nieuwe E-framegrootte voor een nominaal vermogen van 18,5 kW tot 22 kW is uitermate geschikt voor toepassingen zoals transportsystemen, hefinrichtingen, pompen en ventilatoren.

De CFW500 VSD's met hun gebruiksvriendelijk 'plug & play' design zijn voorzien van een geïntegreerde micro-PLC met vooraf ingestelde macro's voor positionerings-,timing- en versnellingsfuncties. Ze kunnen lokaal worden geprogrammeerd met een aangepast LCD-scherm of extern met een computer via verschillende interfaces, onder meer RS232, USB en RS485. De gebruikers kunnen ook gratis de overeenkomstige SuperDrive G2-programmeersoftware downloaden vanaf de website van WEG.

 

 

Inschrijven nieuwsbrief

faulhaber banner humanoidrobotics 600x500px nl

AMB2026 JUNI Banner Stat 350x640px EN

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

Content Partners

logoIMmetrand

InduMotion vzw is de Belgische vereniging van fabrikanten, invoerders en verdelers van diensten en materiaal voor industriële automatisering.

 

 

 

Partners

 

ledenjuli2026.png