Selecteer de taal

  • facebook logo
  • linkedin logo
  • twitter logo

De duobeurs Maintenance / Pumps & Valves 2018 kende in Antwerp Expo een succesvolle editie.

Tijdens deze 13de én 17de editie van deze Belgische technologiebeurzen verzamelden in totaal 340 aanbieders uit de wereld van het machine-onderhoud, pompen en kleppen/ventielen.

Industrie 4.0 was hét thema van deze twee beurzen.

De digitalisering leeft sterk en werd vertaald in de innovatieroute 'The Digital Innovation Tour', langs 50 exposanten die oplossingen voorstellen om de digitale transformatie van een bedrijf verder uit te werken.

De bezoekers van de twee beurzen maakten kennis met de recentste ontwikkelingen in domeinen zoals industrieel onderhoud, productiebetrouwbaarheid, procesinstrumentatie en - automatisering, procescontrole, veiligheid, energiebeheer, condition monitoring en diagnostiek. 

Foto: Bij Bosch Rexroth werden de hydraulische systemen gedemonstreerd en kon je plaatsnemen in een buggy waarna je met een 3D-bril een virtueel parcours kon afrijden met heel wat hindernissen. 

rexroth

 

Inschrijven nieuwsbrief

faulhaber banner humanoidrobotics 600x500px nl

AMB2026 JUNI Banner Stat 350x640px EN

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

Content Partners

logoIMmetrand

InduMotion vzw is de Belgische vereniging van fabrikanten, invoerders en verdelers van diensten en materiaal voor industriƫle automatisering.

 

 

 

Partners

 

ledenjuli2026.png